Σαλάμι αέρος Φιλικό Creta Farm
Κωδικός προϊόντος:
9be40cee5b0e
Κατηγορία: Αλλαντικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (20.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
445.00 kcal 1863.00 kJ |
89.00 kcal 372.60 kJ |
| Πρωτεΐνες | 22.50 g | 4.50 g |
| Υδατάνθρακες | 1.00 g | 0.20 g |
| Σάκχαρα | 1.00 g | 0.20 g |
| Λιπαρά | 39.00 g | 7.80 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 118.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 112.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 92.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 92.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 115.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 123.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 117.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 2.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 110.50 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.50 g / 100g |
