Χοιρινή Ωμοπλάτη Εν Ελλάδι Creta Farm
Κωδικός προϊόντος:
0bb4aec17105
Κατηγορία: Αλλαντικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (20.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
115.00 kcal 481.00 kJ |
23.00 kcal 96.20 kJ |
| Πρωτεΐνες | 13.50 g | 2.70 g |
| Υδατάνθρακες | 5.00 g | 1.00 g |
| Σάκχαρα | 3.00 g | 0.60 g |
| Λιπαρά | 4.50 g | 0.90 g |
| Νάτριο | 0.95 g | 0.19 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 92.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 235.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 115.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 229.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 297.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 15.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 295.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 2.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 15.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 94.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 110.50 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.50 g / 100g |
