Ψωμί του τοστ Χωριανό ολικής άλεσης με σίκαλη Παπαδοπούλου
Κωδικός προϊόντος:
0f49c89d1e72
Κατηγορία: Ψωμιά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
246.00 kcal 1030.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 10.00 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 40.00 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 3.50 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 4.00 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 1.50 g | 0.00 g |
| Φυτικές Ίνες | 5.00 g | 0.00 g |
| Νάτριο | 0.53 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 1.32 g | 0.000 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 280.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 339.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 247.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 37.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 265.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 39.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 277.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 270.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 38.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 246.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 36.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 273.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.00 g / 100g |
