Γκοφρέτα Twist με φράουλα Παπαδοπούλου
Κωδικός προϊόντος:
c24cd76e1ce4
Κατηγορία: Σοκολάτες & Γκοφρέτες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
501.00 kcal 2098.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 69.00 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 40.50 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 22.50 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 12.00 g | 0.00 g |
| Φυτικές Ίνες | 1.00 g | 0.00 g |
| Νάτριο | 0.34 g | 0.00 g |
| Β Γλυκάνη | 0.13 g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 422.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 27.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 34.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 493.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 22.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 514.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 572.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 572.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 37.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 566.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 525.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 603.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 42.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 44.40 g / 100g |
