Cookies με κομμάτια πορτοκαλιού και σοκολάτας Παπαδοπούλου
Κωδικός προϊόντος:
979d472a8480
Κατηγορία: Μπισκότα & Κουλουράκια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
497.00 kcal 2081.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 5.50 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 63.00 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 27.50 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 24.00 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 13.50 g | 0.00 g |
| Φυτικές Ίνες | 3.50 g | 0.00 g |
| Νάτριο | 0.25 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 0.63 g | 0.000 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 501.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 505.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 502.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 429.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 453.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 75.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 463.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 525.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 58.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 435.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.00 g / 100g |
